UŁATWENIA
DOSTĘPU:

SHMP Strona główna / Aktualności / I Dobroczynny Bal „Razem dla Kamila”- pomoc w duchu polskiego dworu ziemiańskiego

I Dobroczynny Bal „Razem dla Kamila”- pomoc w duchu polskiego dworu ziemiańskiego

Dlaczego  bal odwołujący się do tradycji polskiego ziemiaństwa?

W warunkach przedwojennych bal dobroczynny odbyłby się w jednym z reprezentatywnych dworów Mazowsza Północnego. W akcję zbierania funduszy na ratowanie życia Kamila zaangażowałyby się rodziny ziemiańskie. Nawiązanie do filantropii i pomocy potrzebującym  przez ziemiaństwo mazowieckie jest jak najbardziej uzasadnione.

Komitet Organizacyjny „Razem dla Kamila” organizuje I Dobroczynny Bal pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ziemiańskiego, Starosty Nowodworskiego i Starosty Płońskiego.Celem balu jest zebranie funduszy na ratowanie życia piętnastoletniego Kamila Jakubiaka z miejscowości Gostolin, gmina Załuski, powiat płoński.

Bal rozpocznie się polonezem według tradycji ziemiańskiej, a do tańca zagra wyśmienity zespół składający się z muzyków Płockiej Orkiestry Symfonicznej im. Witolda Lutosławskiego.

Bal pod hasłem „Razem dla Kamila” odbędzie się dnia 20 października 2017 roku o godz. 20.00 we dworze „Marzenie” w Przyborowicach 5, gmina Załuski. Bal o charakterze zamkniętym. Wstęp tylko z zaproszeniami.

Link do audycji w Radiu Płońsk

 

 

IMG_0822IMG_0821IMG_0820IMG_0818

UDOSTĘPNIJ ZNAJOMYM: